Apartamenty Ski&Sun, Świeradów-Zdrój
Yoga Retreat 8-10.06.2022

Yoga Retreat 8-10.06.2022

Podstawowe informacje:
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja
 • 2 noce
Czerwiec jest miesiącem, w którym wydarza się letnie przesilenie - święto obfitości, zdrowia i urodzaju. Święto, które nawołuje do życia w harmonii z Naturą i samym sobą. Święto, którego patronami są Słońce i Księżyc, Ogień i Woda ☼ ☽ △ ▽. Zapraszamy na Regeneracyjne spotkanie na samym szczycie przepięknych Gór Izerskich, które same w sobie są cudem Natury. Pozwolimy sobie na zasłużony wypoczynek po intensywnej pierwszej połowie roku, aby z wdzięcznością radować się owocami naszej pracy. Zregenerujemy nasz umysł oraz ciało korzystając z energii Ognia (Ashtanga Yoga, hiking) oraz oczyszczającej energii Wody (sauna, Yin Yoga, Sound Bath).

Oferta zawiera:

  • 2 noclegi w apartamencie z widokiem na góry, termin 8-10.06.2022
  • śniadania a la carte, zawierające pozycje zarówno mięsne, jak i vegańskie. Dodatkowo codziennie wegetariańskie wkładki śniadaniowe, tak zwane daily breakfast menu
  • obiadokolacje z eko menu, w którym skupiamy się na lekkich, naturalnych, nieprzetworzonych produktach
  • 3 sesje Jogi: poranne Ashtanga Joga z kojącym widokiem na panoramę gór oraz wieczorna Regeneracyjna New Moon Yin Joga & Relaksująca Kąpiel w Dźwiękach
  • Hiking w Górach Izerskich: trasę dobierzemy w zależności od warunków pogodowych (maksymalnie 18 km w obie strony)
  • relaksujące sesje w saunie zewnętrznej oraz dostęp ciepłej balii
  • nielimitowany dostęp do kolei gondolowej Ski&Sun Świeradów-Zdrój
  • winiarnia oferująca wina ze świata i regionu
  • pokój gier i zabaw dla dzieci
  • Wi-Fi na terenie całego obiektu
  • sejf w każdym apartamencie
  • kawa, herbata dostępna w jadalni przez całą dobę bezpłatnie; codziennie o 18.00 słodka fit niespodzianka
  • monitorowany parking VIP
  • zameldowanie: godzina 14.00
  • wymeldowanie: godzina 11.00

 

Praktyka Jogi

Poranna Ashtanga Joga Seria I dla Początkujących (9.06 oraz 10.06)

Poranna praktyka Ashtanga Joga Serii Pierwszej dla Początkujących jest praktyką aktywną i energetyzującą. Ma na celu świadome połączenie się ze swoim oddechem, a także rozpalenie wewnętrznego ognia, iskry życia i kreatywności. Praktyka potrwa około 1godziny i będzie dostosowana do potrzeb grupy biorąc pod uwagę indywidualność oraz różnorodność uczestników. Praktyka Ashtanga Joga ma działanie oczyszczające, otwierające, wzmacniające, co pozwali na pełne korzystanie z nadchodzącego dnia w górach – ze świadomością oddechu, świadomością naszego ciała oraz spokojnym, przejrzystym umysłem.

 

Wieczorna Moon Yin Joga & Relaksująca Kąpiel w Dźwiękach (9.06)

Yin Joga jest połączeniem dwóch starożytnych praktyk oczyszczających, leczących oraz wzmacniających: Hatha Joga oraz TCM (Traditional Chineese Medicine/Tradycyjna Medycyna Chińska). Piękno i moc tej praktyki wynika z wykorzystania trzech elementów, które zawsze nam towarzyszą: grawitacji, ciężaru własnego ciała oraz spokojnego oddechu. Czas pozostania w pozycji (2-5 minut) i nauka rozpuszczania napięć w ciele za pomocą oddechu pozwala na głębokie rozluźnienie na poziomie nie tylko fizycznym, ale również emocjonalnym, jednocześnie stymulując przepływ życiodajnej energii Qi przez meridiany naszego ciała. Szczególna właściwość tej praktyki pozwoli na uspokojenie oraz spowolnienie naszego systemu nerwowego, abyśmy mogli doświadczyć głębokiej regeneracji naszej życiowej energii.

 

Praktyki będą prowadzone przez Dominka Chimaya, oddanej studentce nauki, jaką jest joga. Dominka praktykuje jogę od 15 lat. Na ścieżce Ashtanga Joga jest od 6 lat, ukończyła 500h YTT Ashtanga Yoga Primary and Secondary Series w Rishikesh, Indie. Na swojej drodze jogi uczestniczyła w praktykach prowadzonych przez Saraswathi Jois, Mysore, Indie oraz Sharmili Desai, Goa, Indie oraz wielu nauczycieli z różnych części świata. Nastęnie ukończyła Yin Yoga Teacher Training 100h prowadzony przez Sebastiana Pucelle i Murielle Burellier, Ubud, Bali, co pozwoliło na zbalansowanie męskiej mocy Ashtanga Joga z kobiecą, miekką praktyką Yin. „Od wielu lat joga jest moją dzienną praktyką, która leczy i prowadzi, dlatego jestem bardzo szczęśliwa mogąc podzielić wiedzą i doświadczeniem wynikającymi z tej praktyki.”

Prowadziła zajęcia w UK, Peru, Bali, Włoszech. Obecnie mieszka w Polsce, w Górach Izerskich.

Pozostałe oferty

Oferta elastyczna ze śniadaniem i obiadokolacją
od 480 /noc
od 480 /noc

Gwarancja najniższej ceny przy rezerwacji online! Możliwość bezpłatnej anulacji.

Szczegóły oferty

Oferta elastyczna ze śniadaniem i obiadokolacją

Cena dnia - oferta elastyczna
od 340 /noc
od 340 /noc

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online! Możliwość bezpłatnej anulacji.

Szczegóły oferty

Cena dnia - oferta elastyczna

Zobacz wszystkie
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij